GREEN PEEL® naturalna seria pielęgnacyjna

Wysoce efektywne, naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry

Natürliche Hautpflege

Wykorzystywanie naturalnych wyciągów z substancji roślinnych do pielęgnacji skóry ma bardzo długą tradycję. Wysoce efektywne składniki wielu ziół mogą zdziałać prawdziwe cuda, dlatego i we współczesnym świecie wiedza dotycząca ich działania jest stale pogłębiana i doskonalona. Na tej bazie firma Schrammek opracowała linię naturalnych preparatów służących do pielęgnacji skóry, zaliczając je do serii GREEN PEEL® - marki produktów opracowanych wyłącznie na bazie naturalnej. Szczególnie dynamiczny efekt działania i jakość tych produktów rozwija się dzięki synergii wszystkich substancji czynnych i pozostałych elementów wchodzących w ich skład. Nie od dziś staramy się wykorzystywać naturalne składniki w naszych produktach, oczywiście tam, gdzie jest to możliwe i uzasadnione . Dzięki temu nasza seria GREEN PEEL ® Skincare jest naturalnym wzmocnieniem i nawilżeniem skóry.

✓ Efektywne działanie dzięki naturalnym, wysokiej jakości składnikom
✓ Do codziennej pielęgnacji skóry w domu
✓ Wolne od parabenów , olei mineralnych , barwników , silikonu, pochodnych PEG oraz produktów zwierzęcych

GREEN PEEL® FRESH
FRESH

Głównym zadaniem serii FRESH jest nawilżenie skóry. Preparaty zapewniają całodobową pielęgnację i są przeznaczone dla każdego rodzaju skóry ze względu na starannie zaprojektowaną kompozycję składników aktywnych.. Działają odświeżająco i uspokajająco, nadają skórze świeżości i młodzieńczego wyglądu.

GREEN PEEL® VITAL
VITAL

Seria VITAL obejmuje preparaty mające działanie ochronne i nadające skórze sprężystości. Dodatkowo preparaty te mają działanie regenerujące. Główne składniki to naturalne substancje czynne zawarte w organicznym oleju z rokitnika oraz z nasion róży Hip. Efektem działania tych substancji jest piękna, promienna, młodzieńcza cera.

GREEN PEEL® PURE
PURE

Produkty serii PURE przeznaczone są dla skóry zanieczyszczonej, o powiększonych porach. Naturalne ekstrakty z melisy, szałwii i leszczyny powodują zdecydowane polepszenie stanu skóry – jest uspokojona, matowa i wygląda czysto. Dodatkowo regulacji ulega wilgotność skóry, redukcji ulegają stany zapalne, przywrócona zostaje naturalna równowaga. Skóra staje się ponownie jasna i wyważona.

Sprawdź na Facebook'u dlaczego tak wielu ludzi na świecie nas lubi