GREEN PEEL® Zabiegi Herbal Beauty

Naturalne maseczki na bazie ziołowej, bez efektu łuszczenia

Bogatoskładnikowe, całkowicie naturalne maski ziołowe z serii HERBAL BEAUTY stanowią znakomite uzupełnienie oferty linii preparatów GREEN PEEL. Trzy różne maski mogą być indywidualnie dobrane do konkretnych potrzeb skóry klienta. Ich zastosowanie nie daje efektu łuszczenia, jednak specjalnie dobrane mieszanki ziół zastosowane w maskach powodują stymulację i regenerację skóry, co jest prawdziwym impulsem wyzwalającym poprawę jej stanu i w konsekwencji wyglądu. Produkty nie zawierają konserwantów, barwników i sztucznych zapachów.

Relaxing herbal beauty treatment mask

Trzy maseczki ziołowe do wyboru

VITAL

Maseczka dla dojdojrzałej i zmęczonej skóry

Naturalna mieszanka ziołowa działająca ujędrniająco, regenerująco, delikatnie nawilżająco i wspomagająco na krążenie krwi w obrębie skóry. W skład maski wchodzą między innymi skrzyp, słoma owsiana, tymianek, liście ginko, czerwona koniczyna, brązowe algi i wyciąg z pestek winogron. Maska pozostawia skórę aksamitnie miękką, sprężystą i gładką.

PURE

Maseczka dla skóry zanieczyszczonej i tłustej

Naturalna mieszanka ziołowa działająca równoważąco i normalizująco na skórę, o działaniu przeciwzapalnym. W skład maski wchodzą między innymi dziki bratek, rumianek, kora wierzby, czerwona lukrecja, krwawnik zwyczajny, melisa, szałwia i kozieradka.

RELAX

Maseczka o działaniu uspokajającym, przeznaczona dla delikatnej, podrażnionej skóry.

Naturalna mieszanka ziołowa o działaniu równoważącym i nawilżającym, wspiera naturalne funkcje immunologiczne skóry. Jej zastosowanie powoduje u klienta uczucie „zdrowej i dobrze wyważonej cery“. W skład maski wchodzą między innymi korzeń lukrecji, liście gingko, aloes, melisa, słoma owsiana i dziki bratek.

Sprawdź na Facebook'u dlaczego tak wielu ludzi na świecie nas lubi